Клиничка микробиологија – потврда изласка на испит у Ванредном МАЈСКОМ испитном року

Потврда изласка на испит из предмета Клиничка микробиологија у Ванредном МАЈСКОМ испитном року школске 2020/2021. обављаће се онлајн путем линка https://forms.gle/gHfi9jiUkmGhymZS8

Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године укључујући Фармакологију и Интерну пропедевтику.

За пријаву је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку. Испит је могуће потврдити до четвртка 06.05.2021., накнадне пријаве неће бити уважене.

Испит у виду теста одржаће се у ЧЕТВРТАК 13.05.2021. Распоред студената по амфитеатрима као и тачан термин одржавања испита биће истакнути на сајту Медицинског факултета након потврде испита.

Студенти су дужни да на испит донесу адекватно попуњену белу пријаву и индекс.

Уколико постоје проблеми приликом потврде испита студенти могу да се обрате секретару Института за микробиологију и имунологију путем мејла slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs