ЗАКАЗИВАЊЕ ИСПИТА ИЗ ПЕДИЈАТРИЈЕ ЗА АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК- НАСТАВНА БАЗА ИМД

Заказивање испита из предмета Педијатрија за априлски испитни рок је 6. и 7.4.2021. у термину од 9 – 10х. Телефон за заказивање испита 31 08 160 (сестра Љубица).

НАКОН ТЕЛЕФОНСКОГ ЗАКАЗИВАЊА ИСПИТА НЕОПХОДНО ЈЕ ДА :

1. Студент потврди излазак на испит из предмета ПЕДИЈАТРИЈА маилом два дана пре заказаног термина одржавања испита. Потребно је оставити личне податке, број индекса и број телефона, као и име и презиме наставника. Податке слати техничком секретару наставне базе Катедре на следећу мејл адресу: imdnastava@ptt.rs

2. На дан испита студент доноси индекс, белу пријаву и картон(ОНИ КОЈИ СУ ВЕЖБАЛИ У 2019/20. У УДК ПРЕУЗЕТИ КАРТОН ОД СЕКРЕТАРИЦЕ МАЈЕ).

3. Приликом доласка на испит, студенти долазе на главни улаз из улице Радоје Дакић, ОБАВЕЗНО са маском

4. Студенти који су имали знаке респираторне инфекције или повишену телесну температуру, претходних недеља, као и они студенти који су били у ризичном контакту са неким од оболелих од ЦОВИД – а 19 у обавези су да то пријаве техничком секретару наставне базе Катедре (маилом или телефоном)

Наставна база Педијатрије ИМД