Интерна медицина

Поштовани студенти,вероватно сви знате да су изашли нови картони којисе морају потписати.

Сви студенти који су слушали и полагали колоквијуме из области ХЕМАТОЛОГИЈЕ да предају своје картоне СЕКРЕТАРИЦИ ХЕМАТОЛОГИЈЕ(у ходнику амфитеатра).У договору са секретарицом преузећете нове потписане картоне.Картони,се НЕМОГУ ДОБИТИ УКОЛИКО НЕ ПРЕДАТЕ ВЕЋ КУПЉЕНИ СТАРИ.Картони ,нови,са водичом може се купити у скриптарници факултета.

ПРЕДАЈА КАРТОНА ЋЕ ПОЧЕТИ ОД
30.10.19.СРЕДЕ ЗА групу Vа
31.10.19.ЧЕТВРТАК Iа
1.11.19.ПЕТАК IIа
4.11.19.ПОНЕДЕЉАК III А
5.11.19.УТОРАК IV а

За студенте који су слушали и полагали колоквијуме из НЕФРОЛОГИЈЕ доставите картоне до ЧЕТВТКА.до 14 х за све групе.У четвртак ће доци наставници нефрологије и потписати картоне за све групе.

картоне предајте свакога дана у соби тех.секретара Катедре у клиници за Ендокринологијуод 12.00 до 13.00 часова.

Шеф Катедре интерне медицине
проф.др Миодраг Н.Крстић