Термин и место полагања испита из Клиничке микробиологије, фебруарски испитни рок 2021.

Испит из Клиничке микробиологије ће се одржати у понедељак, 22. фебруара у 10 часова.

Распоред студената по амфитеатрима, као и списак одговарајућих испитивача се налази у Ексел табели у прилогу.

На испит је неопходно понети белу пријаву са холограмом, индекс и медицинску маску. Уношење мобилних телефона у амфитеатар није дозвољено.

Ношење заштитних маски је обавезно!

Обзиром на актуелну епидемиолошку ситуацију, студенти се моле да пре уласка у амфитеатар сачекају испред одговарајућег Института где полажу испит док их дежурни наставник не позове да уђу у амфитеатар.

Резултати испита ће бити објављни на сајту Медицинског факултета у уторак, 23. фебруара у 9 часова.

Увид у тестове ће се одржати у уторак, 23. фебруара у термину 9.15– 9.30 часова, у Институту за микробиологију и имунологију, доња вежбаоница (II спрат).

Термини потписивања индекса код наставника за студенте који буду положили испит че бити истакнути када и резултати самог испита, дакле 23. фебруара у 9ч на сајту Факултета.

Прилог: