Обавештење у вези са потписивањем индекса за изборни предмета Анксиозни поремећаји – клиничка слика, дијагноза и терапијски третман, у организације Катедре за психијатрију

OBAVEŠTENJE – POTPISAVANJE INDEKSA

Anksiozni poremećaji –

klinička slika, dijagnoza i  terapiјski  tretman

Potpisivanje indeksa obaviće se u PONEDELJAK, 18.01.2021. u 10 časova kolegama koji su uredno pohađali nastavu.

Radi poštovanja epidemiolških mera, molimo da sutedent pod rednim brojem 1, donese na potpis indeks i ispItne prijave kolega od rednog broja 1 do rednog broja 15 upisanih na Izbornu nastavu, a da kolega pod rednim brojem 16 da donese na potpis indeks i ispitne prijave kolega od rednog broja 16 do rednog broja 30.

Po potpis dolazite na Kliniku za psihijatriju KCS, Pasterova 2, Beograd. Neophodno je da uredno popunite ispitnu prijavu i indeks.  Nakon dobijenog potpisa dolazite po istom principu u Institut za mentalno zdravlje, Milana Kašanina, Prvi sprat, soba br. 3, na overu indeksa.

Obavezno je pridržvanje svih preporučenih epidemioloških mera.

Prof. dr Milan Latas

Rukovodilac Predmeta