Потврда испита из Микробиологије, јануарски рок школске 2020./2021. године

Poštovane kolege,

Potvrda ispita iz mikrobiologije će se obavljati u periodu od petka 8. januara do utorka 12. januara 2021. godine u 12 časova. Naknadne prijave neće biti uvažene.

Potvrda ispita se obavlja isključivo elektronskim putem i obavezan je preduslov izlaska na ispit iz Mikrobiologije.

Da bi se potvrdio ispit, neophodno je popuniti onlajn upitnik, kom se pristupa putem sledećeg linka:

Nakon što budete popunili upitnik, smatra se da ste ispit potvrdili.

Raspored polaganja ispita (ime nastavnika, datum, vreme i mesto polaganja ispita) će biti istaknuti najkasnije u petak, 15. januara na sajtu Fakulteta.

Studenti su dužni da na ispit donesu adekvatno popunjenu belu prijavu.

Ukoliko postoje problemi vezani za prijavu ispita, neophodno je da se studenti obrate sekretaru Instituta za mikrobiologiju i imunologiju Slavici Marjanović na mejl slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs.