Полагање испитног теста и одбрана семинарског рада из предмета “Хомеостатски системи”-ДАС смер “Физиолошке науке” у октобарском испитном року

Обавештавамо студенте да ће се полагање испитног теста и одбрана семинарског рада из предмета “Хомеостатски системи” на ДАС смеру “Физиолошке науке” у октобарском испитном року одржати у уторак 13.10.2020.г, са почетком у 11 часове у канцеларији Проф. Драгана Ђурића на Институту за медицинску физиологију “Рихард Буријан”.

Семинарски рад послати најкасније 24 часова пре изласка на испит, што ће значити потврђивање изласка на испит.

На испит понети индекс и испитну пријаву, а такође и заштитну опрему (маску, рукавице) у складу са епидемиолошким препорукама.

Са поштовањем,

Проф. др Драган Ђурић,
ко-руководилац предмета и Председник Програмског савета докторских студија-смер Физиолошке науке