Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Клиничке биохемије у октобарском испитном року школске 2019/2020. године

ВАЖНА НАПОМЕНА: Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године и који су оверили Клиничку биохемију.

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум*. На курсу „Потврда испита 2019/2020“ треба одабрати 4. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за октобарски рок“ у оквиру предмета Клиничка биохемија. По предаји упитника добићете повратну информацију да је потврдa испита завршена. Упитник ће бити доступан у  ПЕТАК, 18. 09. 2020. од 00.01 часова до 23.59 часова.

*Уколико студент није до сада приступао платформи Ретикулум, потребно је да се улогује на следећи начин:

Корисник: званична имејл адреса студента (нпр. md170724@med.bg.ac.rs)

Лозинка: ЈМБГ студента

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се у термину потврде испита обрати директно мејлом на: andjelka.isakovic@med.bg.ac.rs.

ИСПИТ:

Испитни тест биће одржан у ЧЕТВРТАК, 24.09.2020. у 10 часова у амфитеатру Института за патологију.

О термину уписивања оцене у индекс студенти ће бити накнадно обавештени.

Катедра биохемије