Потврда испита из предмета ПСИХИЈАТРИЈА у ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/20.

Потврда испита из предмета ПСИХИЈАТРИЈА у

ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

шк. 2019/20.

Поштовани студенти,

Потврда изласка на испит организоваће се електронским путем и молимо вас да испит потврдите у период од УТОРКА, 15.09.2020. од 16 часова до ЧЕТВРТКА, 17.09.2020. ДО 14 ЧАСОВА на мејл: psihijatrija.sekretar@med.bg.ac.rs .

Молимо вас да текст мејлa садржи следеће податке:

• Име и презиме испитивача
  • Име и презиме студента
  • Број индекса
  • Школска година у којој је студент пратио наставу из предмета психијатрија

Напоменa:

• Потврда испита је обавезна, мејлови који буду пристигли накнадно, након ЧЕТВРТКА, 09.2020. године, неће се уважити.
  • На ИСПИТ ОБАВЕЗНО донети ИНДЕКС, ИСПИТНУ ПРИЈАВУ и СТУДЕНТСКИ ЕВИДЕНЦИОНИ КАРТОН (ОБАВЕЗНА ЈЕ ФОТОГРАФИЈА). ЉУБАЗНО ВАС МОЛИМО ДА УРЕДНО ПОПУНИТЕ ИСПИТНУ ПРИЈАВУ.
  • ОБАВЕЗНО ЈЕ ПРИДРЖАВАЊЕ СВИХ ПРЕПОРУЧЕНИХ ЕПИДЕМИОЛOШКИХ МЕРА (МАСКЕ СУ ОБАВЕЗНЕ КАО И ПОШТОВАЊЕ ФИЗИЧКЕ ДИСТАНЦЕ).

Катедра за Психијатрију