Eнглески језик 1 и 2 – упис оцена

Eнглески језик 1 и 2, јун,  јун 2 и јул , списак Проф. др Софија Мићић Кандијаш – упис оцена и потписи за оверу семестра!!!

Студенти који су положили испит из Енглеског језика 1 на списку проф. Софије Мићић Кандијаш и студенти који су наставу у летњем семестру слушали код проф. С. Мићић Кандијаш треба да донесу индексе 21.07.2020. године од 9 до 11х И ставе их у одговарајућу кутију.

Студенти који су положили испит из Енглеског језика 2 на списку проф. Софије Мићић Кандијаш  треба да донесу индексе 21.07.2020. године од 9 до 11х И ставе их у одговарајућу кутију.

УПИСУЈУ СЕ РЕЗУЛТАТИ ИЗ СВА ТРИ ПРЕТХОДНА РОКА!

Сви студенти који наведеног дана оставе своје индексе, долазе по њих истог дана у интервалу од 13 до 14х. Молимо вас да у зграду не улазите у групама, већ један по један и да обавезно носите маске. Једна особа може донети/преузети више индекса уколико се тако договорите.