ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ ИСПИТА ИЗ МЕДИЦИНСКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ У ЈУЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда изласка на усмени испит за студенте који су наставу слушали 2019/2020. године ће се спроводити на платформи Ретикулума. На курсу ИАС – Медицинска физиологија 2019/2020, ћете попунити упитник под називом „Потврда изласка на усмени испит у ЈУЛСКОМ испитном року шк. 2019/2020“. По предаји упитника ви сте завршили потврду испита. Упитник ће бити доступан од уторка 14. јула до среде 15. јула до 15 часова.

Студенти који су наставу слушали пре 2019/2020. године излазак на испит ће потврдити путем мејла упућеног секретару Института за медицинску физиологију. Молимо да мејл буде послат најкасније до среде 15. јула до 15 часова.

Мејл послати на адресу: medicinskafiziologija@med.bg.ac.rs

Subject: Потврда испита – Медицинска физиологија – јулски рок

Текст мејла:

Потврђујем излазак на испит из Медицинске физиологије у јулском испитном року.

Налазим се на листи испитивача – име и презиме испитивача.

На испитном списку сам под редним бројем – уписати број са испитне листе (не са контролног списка!)

Ваше име и презиме и број индекса.

Напомена: Моле се студенти који су испит потврдили на платформи Ретикулум да не шаљу мејл за потврду испита.

УСМЕНИ ИСПИТ

О термину одржавања усменог испита ћете бити накнадно обавештени.

Катедра за Медицинску физиологију