ЦСНИРС – Издавање потврде за ослобађање од дипломског испита

Драге колегинице и колеге,

Центар за стручни и научно-истраживачки рад студената ће у наредном периоду издавати Потврде за ослобађање од дипломског испита средом од 10 до 11 часова.

Детаље процедуре и списак потребних докумената ћете пронаћи у ЦСНИРС-овом одељку сајта и на овом линку.

Потребно је да попуњену потврду (преузети овде) доставите на csnirsbg@gmail.com. Такође, уз потврду ћете приложити printscreen сажетка наведених радова из књиге сажетака Конреса студената биомедицинскох наука Србије. Књиге сажетака су доступне за преузимање овде (картица ”Конгреси”). Студенти који у потврди наводе рад написан и рецензиран у школској 2019/2020. години, уместо сажетка ЦСНИРС-у треба да доставе printscreen имејл поруке у којој се потврђује да је њихов рад позитивно оцењен и прихваћен за презентовање на Мини-симпозијуму.

Сви захтеви који буду достављени након уторка у поноћ моћи ће да се преузму наредне недеље, у наведеном термину.

На располагању смо вам уколико имате питања и недоумице!

Велики поздрав,

Ваш ЦСНИРС