Обавештење студентима о извођењу онлине наставе на Катедри за хистологију и ембриологију

Poštovane kolege,

Od ponedeljka, 30. marta 2020. godine, nastava iz histologije i embriologije se nastavlja on-line preko Retikuluma (http://reticulum.med.bg.ac.rs) na kursu “OAS – Histologija i embriologija”.

Svakog ponedeljka u ovom kursu biće vam omogućen pristup gradivu koje je predviđeno da se obradi date nedelje.

Nastavne obaveze koje imate za svaku nedelju su  sledeće:

PREDAVANJA

1. pogledajte prezentaciju predavanja u PDF formatu

VEŽBA

1. pogledajte prezentaciju vežbi u PDF formatu
  2. nacrtatajte i obeležite preparate u svojim praktikumima ili sveskama, kao što ste to radili na vežbama (crteže ćemo vam pregledati naknadno)

-strukture koje treba za svaku vežbu da obeležite nalaze se u dokumentu koji prati svaku vežbu  (strukture za obeležavanje za vežbu)

SEMINAR

1. pročitajte tekst koji je preuzet iz zvaničnog udžbenika
  2. uključite se u diskusiju na forumu koji se bavi temom seminara za tu nedelju

Ukoliko imate potrebu za dodatnim pojašnjenjem gradiva možete se obratiti nastavnicima i saradnicima putem e-maila ili poruke na retikulum platformi.

Molim Vas da u toku ovih 7 nedelja uradite sve nastavne obaveze predviđene za naš predmet.

*Molimo sve studente koji ne vide kurs “OAS – Histologija i embriologija”, da se jave putem mejla na tamara.martinovic@med.bg.ac.rs.