Микробиологија – коначни списак студенaта друге године за предмет МИКРОБИОЛОГИЈА, са групама и подгрупама (важи од треће недеље наставе)

Поштовани студнети,

У наставку се налази коначни списак студенaта друге године за предмет Микробиологија, са групама и подгрупама, а који ће важити од треће недеље зимског семестра 2024/2025. године.

Списак студената из Микробиологије по групама 2024-25 од III недеље зимског семестра

Обратите пажњу на промењене термине у оквиру новог распореда одржавања наставе за предмет Микробиологија, који је доступан на Ретикулуму у оквиру Опште секције курса “IAS – Mikrobiologija 2024/2025”

Поред наведеног, у оквиру ове секције такође је  доступан и обједињени распоред одржавања наставе из Mикробиологије и Имунологије.

Према овим распоредима, семинари и вежбе из оба предмета ће се одржавати у вежбаоницама Института за микробиологију и имунологију, док ће се предавања одржавати у амфитеатру  Института за патологију (Др Суботића бр. 1).

Катедра за Микробиологију