ИМУНОЛОГИЈА – коначни списак студенaта друге године за предмет Имунологија, са групама и подгрупама (важи од треће недеље наставе)

Поштовани студнети,

У наставку се налази коначни списак студенaта друге године за предмет Имунологија, са групама и подгрупама, а који ће важити од треће недеље зимског семестра 2024/2025 године.

ИМУНОЛОГИЈА – списак студената по групама – важи од треће недеље зимског семестра 2024-25

Обратите пажњу на промењене термине у оквиру новог распореда одржавања наставе за предмет Имунологија, који ће бити доступан на Ретикулуму у оквиру Опште секције курса (ИАС-ИМ-2024_2025).

Поред наведеног, у оквиру ове секције такође ће бити доступан и обједињени распоред одржавања наставе из микробиологије и имунологије.

Према овим распоредима, семинари и вежбе из оба предмета ће се одржавати у вежбаоницама Института за микробиологију и имунологију, док ће се предавања одржавати у амфитеатру  Института за патологију (Др Суботића бр. 1).

Срдачан поздрав,

Катедра за Имунологију