Прелиминарни списак изабраних демонстратора на предмету Медицинска биохемија са хемијом за школску 2024/25.

Поштоване колеге,

У прилогу се налази прелиминарни списак демонстратора на предмету Медицинска биохемија са хемијом у школској 2024/25. години. Сви студенти који су означени звездицом на списку су у обавези да се јаве Студентској служби због конкурисања на више катедри ради евидентирања и израде решења. Такође, сви студенти који се налазе на списку морају да да се изјасне да ли прихватају демонстратуру на мејл janko.zekovic@med.bg.ac.rs најкасније до 15ч 25.09.2024. Уколико се студент негативно изјасни или се не изјасни до наведеног рока, сматраће се да је одустао од демонстратуре.

Прелиминарни списак демонстратора 2024-25

Обавештење о састанку ради договора о распореду демонстратора ће бити објављено накнадно на сајту факултета пред почетак наставе из Медицинске биохемије у новембру 2024.

Катедра биохемије