Клиничка микробиологија – Информације о испиту, септембарски испитни рок 2024. године

Испит је заказан за понедељак, 2. септембар 2024. у 10 часова.

Списак студената који су потвдрили испит и распоред полагања испита се налази у ПРИЛОГУ.

Резултати испита ће бити истакнути на сајту Факултета у уторак, 3. септембра најкасније до 9ч.

Увид у резултате испита је заказан за уторак, 3. септембар у термину 09.00-09.15ч у Семинарској сали Института за микробиологију и имунологију (1. спрат).

Уписивање резултата испита у индексе за студенте који су положили испит из Клиничке микробиологије у септембарском испитном року је у уторак 3. септембар у 10 часова у кабинетима наставника, изузев код следећих наставника:

проф. др Александра Кнежевић – среда, 4. септембар у 9ч, кабинет наставника

доц. др Ирена Аранђеловић – уторак, 3. септембар, у 10ч, Код секретара Института, 1. спрат