Радиологија – Колоквијум II

Поштовани,

Колоквијум II треба обавити у периоду од 16.3 – 20.3.2020. г, у термину одржавања редовне наставе из Радиологије.

Наставници који изводе колоквијум одређују простор где ће га обавити и о томе благовремено обавештавају асистенте чије ће групе код њега полагати.

На колоквијуму студенти (одређена група студената) анализирају ПЕТ филмова из различитих области. Два филма су из области радиологије гастроинтестиналног тракта, један из области хепатобилијопанкреатичног система и два из области коштано-зглобног система. Филмови ће бити презентовани на негатоскопу,  рачунару или видеобиму.

Колоквијум се вреднује са 15 бодова. Да би се колоквијум положио потребно је освојити 9 бодова.

Начин оцењивања: 1 филм носи 3 бода, укупно 15 бодова за 5 снимака.

· Тачан опис и дијагноза – 3 бода

· Тачан опис, дијагноза погрешна -1.5 бод

· Недовољан опис, дијагноза тачна -1.5 бод

· Нетачан опис, дијагноза нетачна -0 бодова

· Нема описа, дијагноза тачна – 0 бодова

Организација колоквијума

На колоквијум понети евиденционе картоне и индексе.

Наставници ће организовати колоквијуме по следећем распореду:

Доц. др Сузана Стојановић – студенти асс. др Т.Арсенијевић (све групе) и студенти асс. Др Станић од понедељка

Доц.др Полина Павићевић – студенти асс.др З. Томашевића (све групе) и студенти асс.др Д.Станић од среде

Доц.др Александар Ивановић – студенти асс. др К.Давидовић (све групе) и студенти асс.др М.Јовановић од петка

Доц.др Јелена Ковач – студенти асс. др Ј. Костић (све групе) и студенти асс.др М.Јовановић од четвртка

Доц.др Александра Ђурић Стефановић – студенти асс.др А.Филиповића од среде и петка

Проф.др Драган Машуловић – студенти асс.др А.Филиповића од уторка и четвртка

Проф.др Драган Сагић – студенти асс.др М.Јовановић од понедељка и среде

Проф.др Зорица Милошевић – студенти асс.др Д.Станић од четвртка и петка

Проф.др Весна Плешинац – студенти асс. др М.Надрљанског од понедељка и петка

Проф.др Марина НИкитовић – студенти асс. др М.Надрљанског од уторка и четвртка

Проф.др Жељко Марковић – студенти асс.др В.Цветића од понедељка и уторка

Проф.др Јовица Шапоњски – студенти асс.др В.Цветића од среде и четвртка

Проф.др Ружица Максимовић – студенти асс.др А. Младеновић Марковић од понедељка и среде

Проф.др Ружа Стевић – студенти асист.др А. Младеновић Марковић од уторка и петка

Поновни колоквијум II биће организован у року од 7-10 дана само за студенте који из оправданих разлога нису могли да изађу на регуларно организовани колоквијум (мораће да донесу одређене потвде и тиме оправдају изостанак) као и за студенте који нису положили.

За организацију поновног колоквијума биће задужена Доц. Др Ј. Ковач.

Новопримљени асистенти дежураће на колоквијуму код наставника у установи (научно-наставној бази) у којој су запослени.

С поштовањем

Проф. др Драган Машуловић

Шеф катедре за основну наставу