Патолошка физиологија – Обавештење о терминима практичног испита у јунском испитном року

Практични део испита из Патолошке физиологије, одржаће се у вежбаоницама А и Б (др Суботића 1, II спрат) у понедељак 10.06.2024. године према истакнутом распореду полагања, који можете пронаћи ОВДЕ. Терминe за усмени део испита студенти заказују након положеног практичног дела код секретара института. За студенте који имају положен практични део испита, термини усменог испита ће бити истакнути на сајту факултета најкасније до понедељка, 10.06.2024. године, У случају преклапања термина практичног дела испита са већ заказаним термином испита из неког другог предмета, или у случају да студент који треба да полаже практични део испита није на истакнутом списку, неопходно је послати e-mail на адресу sanjin.kovacevic@med.bg.ac.rs најкасније до петка, 05.06.2024. године.