Обавештење о термину трећег поновног колоквијума из медицинске физиологије

ОБАВЕШТЕЊЕ О OДРЖАВАЊУ ТРЕЋЕГ ПОНОВНОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ МЕДИЦИНСКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ

Обавештавамо вас да ће се трећи поновни колоквијум из Медицинске физиологије одржати у ПЕТАК, 17.05.2024. год. од 13:00ч у библиотеци Института за медицинску физиологију.

Напомена:

• На поновни термин колоквијума могу приступити само студенти који имају оправдање у складу са Правилником о организацији и извођењу интегрисаних академских студија за стицање звања доктор медицине на високо школској установи Универзитет у Београду-Медицински факултет. Поменута оправдања обавезно је послати на е-маил Катедре: medicinskafiziologija@med.bg.ac.rs
  • Поновни колоквијум обухвата и ново градиво које је обрађено у току недеље када се организује редовни термин колоквијума (уз методске јединице које су биле на редовном термину колоквијума додате су: Терморегулација и Увод у ендокринологију).

Катедра за Mедицинску физиологију