Симулациони центар – допунске вежбе

Поштовани студенти,

Сви студенти који су били планирани за вежбе у Симулационом центру ове године су то и завршили. Како је остало довољно времена, од ове и следећих недеља смо спремни да наставимо рад у симулационом центру као и до сада и то тако да прво омогућимо делу студената који су оправдано одсуствовали са вежби у свом термину, да то надокнаде. Затим би наставили рад, уколико студенти покажу интересовање, са онима који би желели додатну едукацију у Симулационом центру.

Да би се све ово обавило, молимо све студенте који су заинтересовани да се пријаве секретару катедре хирургије или Дани деспотовић (ЦИБИД-Симулациони центар) како би све на време организовали. Како има довољно времена, планирамо да овога пута број студената не буду већи од 10 по групи.

Адресе на које студенти треба да се пријаве су:

hirurgijakatedra@gmail.com

danad1410@yahoo.com

Вежбе би се одржавале у истом термину, као и до сада, у 14.00 часова, сваки дан, дакле 5 радних дана по групи.

Искрено,

Руководилац рада Симулационог центра