Медицина и друштво – Резултати испита у Априлском испитном року

Поштоване колеге, у прилогу се налазе резултати испита из предмета Медицина и друштво у Априлском испитном року.

Да би се положио испит потребно је најмање 7 тачних одговора (14 поена) из Социјалне медицине, најмање 7 тачних одговора (14 поена) из Медицинске социологије, и најмање 13 тачних одговора (26 поена) из Медицинске етике.

Положени делови се рачунају за наредне испитне рокове, а потребно је да студенти поново пријаве испит и полажу оне делове које су пали (поља обележена црвеном боји у табели).

Увид у тестове из Медицинске социологије и Медицинске етике биће организован у петак, 12. априла у 11.00 часова на Катедри хуманистичких наука, док ће увид за део Социјална медицина бити организован у четвртак, 11. априла у 14.00 часова на Институту за социјалну медицину.

Уписивање оцена биће накнадно организовано.