Термини полагања испита из предмета Инфективне болести април 2024.

Потврда изласка на испит из предмета Инфективне болести за априлски рок 2024.године, обављаће се електонским путем ( мејл адреса: infektivna.klinika@kcs.rs)

Потребно је навести име и презиме студента, као и име и презиме испитивача код кога се полаже. На дан предходно потврђеног испита (који се састоји из практичног и теоријског дела), студенти долазе у 7 и 45 часова испред Секретаријата Клинике за инфективне и тропске болести. Са собом морају имати заштитну опрему (маску и рукавице), обавезно индекс, пријаву и картон. Сви студенти који полажу испит више од 3 пута морају донети уплатницу као потврду да су платили излазак на испит.

За све додатне информације обратити се административном секретару Светлани Јовичић на тел 011/2684047