Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Медицинске биохемије са хемијом у априлском испитном року

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум. На курсу „Потврда испита“ треба одабрати 2. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за априлски рок“ у оквиру предмета Медицинска биохемија са хемијом. Платформи за потврду испита можете приступити и путем следећег линка

По предаји упитника потврдa испита је завршена. Упитник ће бити доступан у ПОНЕДЕЉАК, 1. априла 2024. од 8 до 13 часова.

Накнадна пријава испита НЕЋЕ бити могућа.

ПРАКТИЧНИ ИСПИТ:

Практични испит ће бити одржан у УТОРАК, 9. априла 2024. према распореду који ће бити објављен након потврде испита. Положена хемија је услов за приступање практичном делу испита из Медицинске биохемије са хемијом за све студенте.

У случају преклапања термина практичног испита из биохемије са практичним испитом из физиологије потребно је обратити се мејлом Катедри биохемије (marija.jeremic@med.bg.ac.rs) и у мејлу навести име и презиме испитивача на оба предмета, као и термине испита.

УСМЕНИ ИСПИТ:

Термини одржавања усменог испита ће бити накнадно истакнути.

Катедра биохемије