Испит из предмета Медицина и друштво – Јануарски испитни рок

ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА МЕДИЦИНА И ДРУШТВО
РАСПОРЕД СТУДЕНАТА ПО АМФИТЕАТРИМА
ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК – ШКОЛСКА 2023/2024. ГОДИНА

Испит из предмета Медицина и друштво у јануарском испитном року одржаће се у понедељак 29.01.2024. године према следећем распореду:

Време полагања испита 12:00ч, сви студенти са записника код ванр. проф. Данијеле Тиосављевић.

Амфитеатар Патологија:

Полажу сви студенти са записника.

Време полагања испита 12:00ч, студенти са записника код доц. др Смиљане Цвјетковић

Амфитеатар Силос:

Полажу студенти са записника са редним бројевима 1-69.

Амфитеатар Хистофизиологија:

Полажу студенти са записника са редним бројевима 70-138.

Амфитеатар Анатомија:

Полажу студенти са записника са редним бројевима 139-182.

Време полагања испита 13:30ч, студенти са записника код доц. др Виде Јеремић Стојковић

Амфитеатар Силос:

Полажу студенти са записника са редним бројевима 1-69.

Амфитеатар Хистофизиологија:

Полажу студенти са записника са редним бројевима 70-138.

Амфитеатар Анатомија:

Полажу студенти са записника са редним бројевима 139-182.

НАПОМЕНА:

• Студенти су у обавези да провере код ког су испитивача и под којим редним бројем.
  • Студенти неће бити у могућности да полажу у амфитеатрима у којима нису распоређени.
  • На испит обавезно понети индекс и попуњену (са обе стране) белу испитну пријаву са холограмом.
  • Студенти који полажу 4. пут (и више) морају донети уплатницу:

Износ: =800,00

Број рачуна: 840-⁠⁠⁠1139666-⁠⁠⁠89

Позив на број: 742121-⁠⁠⁠ПС03-⁠⁠⁠ БРОЈ ИНДЕКСА

• На испиту је строго забрањено коришћење мобилних телефона и смарт сатова, као и других помоћних техника у преписивању при полагању испита.

Записницима се може приступити преко следећег линка http://studije.med.bg.ac.rs/wp-content/uploads/2024/01/Zapisnici-IAS.pdf или Студијског портала на сајту Медицинског факултета.