НАДОКНАДА ПРОПУШТЕНЕ НАСТАВЕ ИЗ СУДСКЕ МЕДИЦИНЕ

Надокнада пропуштене наставе из судске медицине (вежбе и семинари) организује се у виду три обдукционе вежбе током 15. недеље наставе – у понедељак (8. јануар), уторак (9. јануар) и среду (10. јануар), од 8.30 часова у амфитеатру Института за судску медицину. Студенти који треба да надокнаде мање од три изостанка могу доћи у терминима који им највише одговарају.

Списак студената са напоменом да ли имају услов за потпис за оверу семестра или не, као и назначеним бројем потребних надокнада биће објављен на сајту до краја дана.

НАДОКНАДА СЕМИНАРА – ПРЕЗЕНТОВАЊЕ ЗАДАТЕ ТЕМЕ

Биће организована у понедељак, 8. јануара од 11.00 часова, у сали за састанке („Д сала“) на првом спрату Института за судску медицину. Присуство на овом часу студентима који презентују своје теме може да се рачуна и као надокнада пропуштеног термина једног од семинара. Списак студената који имају право да презентују своју тему и добију бодове за ову активност такође ће бити објављен до краја дана.