Судска медицина – овера семестра – потписи

ПОТПИСИВАЊЕ ИНДЕКСА ЗА ОВЕРУ СЕМЕСТРА

Индекс попуњавате на ДВА МЕСТА, на следећи начин:

1. У делу за потписе за оверу семестра:
  • ПРЕДАВАЊА 41
  • ВЕЖБЕ 22
  • СЕМИНАРИ 12
  1. У делу где се уписује завршна оцена, у одељку „ПРЕДИСПИТНЕ ОБАВЕЗЕ” уписати:
  • КОЛОКВИЈУМ: (наставник уписује бодове)
  • СЕМИНАРИ: (наставник уписује бодове)

Студенти који су испунили све обавезе (обавили надокнаде вежби и семинара) попуњене индексе остављају на потпис данима када и иначе имају наставу из судске медицине (ово је пожљено, али уколико нисте у могућности, индекс можете предати и другим данима). Није потребно да лично донесете индекс. Индексе оставити у малој стакленој просторији која се налази са леве стране након уласка у Институт, сваког дана од 8. до 12. јануара 2024. године, у периоду од 8.00 до 10.00 часова. Потписане индексе можете преузети на истом месту, истог дана, у периоду од 12.30 до 13.30 часова.

ВАЖНО: Студенти који нису донели своју слику за евиденциони картон неће моћи да добију потпис за оверу семестра, уколико је у међувремену не предају секретару Катедре.