Клиничка микробиологија 2023/2024 – надокнаде и потписивање индекса

Поштоване колеге, у Табели (преузмите Табелу овде) се налази списак студената који нису остварили право на потпис у индекс за предмет Клиничка микробиологија, те је неопходно да надокнаде пропуштену наставу. Надокнада наставе се врши путем писања есеја на теме наставних садржаја које је студент пропустио, а који су наведени у Табели поред имена сваког студента. Време одржавања надокнаде је уторак 16. јануар 2024. године у термину 12:15 – 13:45 часова у горњој вежбаоници Института за микробиологију и имунологију. Студенти ће у самим вежбаоницама добити папире на којима ће писати есеје.

Напомена: студенти који нису стекли право да присуствују надокнадама су назначени у Табели и неопходно је да напишу молбу за надокнаду наставе из Клиничке микробиологије Продекану за наставу, проф. др Душану Попадићу.

Сви остали студенти имају право на потпис у индекс. Потписивање индекса се обавља у следећим терминима (молимо обратите пажњу да сваки од наставника потписује индексе студентима из тачно одређених група):

• Доц. др Елеонора Дубљанин – петак 5. јануар 2024, 11-12 часова – Прва група
  • Доц. др Душан Кекић – среда 10. јануар од 14-14:30 часова – Друга група
  • Доц. др Ина Гајић – среда 10. јануар од 14-14:30 часова – Трећа група
  • Доц. др Ирена Аранђеловић – среда 10. јануар од 14-14:30 часова – Четврта група
  • Доц. др Данијела Миљановић – уторак 9. јануар од 13-13:30 часова – Пета група