Обавештење за демонстраторе на предмету Медицинска биохемија

Поштоване колеге,

У прилогу се налази прелиминарна листа изабраних редовних демонстратора на предмету Медицинска биохемија са хемијом за школску 2023/24.

Узимајући у обзир да су неки од студената конкурисали и на другим предметима, обавештавају се колеге које се налазе на прелиминарној листи изабраних редовних демонстратора на Медицинској биохемији, да је неопходно да се изјасне да ли прихватају демонстратуру на предмету Медицинска биохемија са хемијом најкасније до понедељка 2.10.2023. до 15 часова путем мејла  (мејл слати на адресу janko.zekovic@med.bg.ac.rs). Уколико се студент негативно изјасни или се не изјасни до наведеног рока, сматраће се да је одустао од демонстратуре, а место демонстратора биће додељено првом следећем студенту на ранг листи. Коначна ранг листа демонстратора изаћи ће у уторак, 3.10.2023. године после 15 часова.

Катедра биохемије

Прелиминарна листа демонстратора Медицинска биохемија 2023-24