Клиничка патофизиологија – Обавештење о потврди испита у ванредном октобарском испитном року

ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА ОАС СЕСТРИНСТВA о времену одржавања ВАНРЕДНОГ ОКТОБАРСКОГ ИСПИТНОГ РОКА за предмет КЛИНИЧКА ПАТОФИЗИОЛОГИЈА

ПОТВРЂИВАЊЕ ИСПИТА: Обавиће се online у СРЕДУ, 04.10.2023. године, од 10 до 12 часова. Неопходно је да студенти пошаљу e-mail на адресу sekretar.patofiza@med.bg.ac.rs, у коме ће навести име и презиме и број индекса.

ИСПИТ: Време и место одржавања испита биће објављени на сајту факултета након потврде испита.

НАПОМЕНА: На испит донети белу пријаву, уредно и читко попуњену штампаним словима.

Студенти који благовремено у наведеном термину не потврде излазак на испит губе право на полагање испита у ванредном октобарском испитном року.

Руководилац предмета
Проф. др Силвио Де Лука