Патолошка физиологија – Обавештење о терминима практичног испита у октобарском испитном року

Практични део испита из Патолошке физиологије, одржаће се у вежбаоницама А и Б (др Суботића 1, II спрат) у петак 22.09.2023. године и понедељак 25.09.2023. године према истакнутом распореду полагања, који можете пронаћи ОВДЕ. Терминe за усмени део испита студенти заказују након положеног практичног дела код секретара института. У случају преклапања термина практичног дела испита са већ заказаним термином испита из неког другог предмета, или у случају да студент који треба да полаже практични део испита није на истакнутом списку, неопходно је послати e-mail на адресу patofiziologija.potvrda@med.bg.ac.rs најкасније до четвртка, 20.09.2023. године.