Патолошка физиологија – Обавештење о терминима практичног испита у септембарском испитном року

Практични део испита из Патолошке физиологије, одржаће се у вежбаоницама А и Б (др Суботића 1, II спрат), као и у семинарској сали (др Суботића 9) у петак 01.09.2023. године и суботу 02.09.2023. године према истакнутом распореду полагања, који можете пронаћи ОВДЕ. Терминe за усмени део испита студенти заказују након положеног практичног дела код секретара института. У случају преклапања термина практичног дела испита са већ заказаним термином испита из неког другог предмета, у циљу промене термина, неопходно је послати e-mail са ваљаним доказом на адресу patofiziologija.potvrda@med.bg.ac.rs најкасније до петка, 25.08.2023. године.