Распоред полагања области из Хемије у медицини у јулском испитном року шк. 2022/23. године

Полагање неположених области из Хемије у медицини обавиће се у понедељак 3. јула 2023. године по следећем распореду:

ХЕМИЈА ПРИРОДНИХ ПРОИЗВОДА од 10:00 часова

ОРГАНСКА ХЕМИЈА од 11:00 часова

ОПШТА ХЕМИЈА од 12:00 часова

Амфитеатар Института за хистофизиологију (студенти свих генерација)

На полагање обавезно понети правилно попуњену испитну пријаву са холограмом (пример правилно попуњене пријаве налзи се на огласној табли Института).

У горњи десни угао пријаве, графитном оловком, уписати име наставника који је потписао индекс у делу за оверу семестра.

Потребна је само једна испитна пријава за полагање Хемије у медицини, без обзира на број области које се полажу.

Студенти без испитне пријаве и индекса не могу приступити изради теста.

Употреба мобилних телефона током решавања тестова није дозвољена.

Резултати тестова, за све генерације студената, биће објављени у уторак 4. 7. 2023. године у 12 часова на огласној табли Института за хемију у медицини и на Ретикулуму (у секцији Потврда испита одабрати 2. година студија, а затим у оквиру Хемија у медицини одабрати Резултати, јулски рок 2023.).

Свим студентима желимо успешно решавање тестова.

Београд, 28. 6. 2023. године                                                 Катедра за хемију у медицини