Патолошка физиологија – Обавештење о надокнади семинара

Надокнада пропуштених семинара, одржаће се у среду, четвртак и петак 24., 25. и 26. 05. 2023. године према распореду који можете да пронађете ОВДЕ. Списак студената који имају два или више изостанка на семинарима, закључно са семинаром Патофизиолошки аспекти неуродегенеративних болести, биће објављен у уторак, 23.05.2023. године. Подсећамо да је дозвољен један изостанак на семинарима и један на вежбама, те да се студенти који имају један изостанак на семинарима неће налазити на наведеном списку. Надокнаде семинара за последње две недеље наставе (22.-26. 05. и 29.05. -02.06. 2023. године) неће бити организоване, а студенти који пропусте наведене семинаре могу исте да надокнаде у регуларним недељним терминима.