Распоред полагања испита из Клиничке биохемије у јануарском испитном року 2019/2020. године

Испит из Клиничке биохемије у јануарском испитном року ће се одржати у четвртак, 23.01.2020. са почетком у 10 часова, према следећем распореду.

Студенти са испитних листа проф. др Татјане Симић, проф. др Александре Исаковић, проф. др Ане Савић Радојевић, проф. др Марије Пљеше Ерцеговац, проф. др Марије Матић, проф. др Соње Мисирлић Денчић и доц. др Весне Ћорић ће испит полагати у амфитеатру Института за патологију.

Студенти са испитних листа проф. др Наташе Петронијевић, проф. др Иванке Марковић, доц. др Жељке Станојевић и доц. др Татјане Николић ће испит полагати у амфитеатру Института за хистофизиологију.

Катедра биохемије