Резултати надокнаде из Клиничке микробиологије – школска 2022/2023. година

Надокнаде из Клиничке микробиологије – школска 2022/2023. година

Пропуштену наставу је успешно надокнадила:
• Рајковић Милица (2018/0006)

Следеће колеге које су биле присутне на надокнадама неопходно је да припреме руком писане есеје од најмање 500 речи на следеће теме, на које нису дали одговоре током надокнаде. Есеје је неопходно донети секретару Института Славици Марјановић (приземље главне зграде Института) најкасније до четвртка, 9. марта у 12 часова. Потписивање индекса за оне који су успешно надокнадили наставу ће бити истог дана, а индекси доступни за преузимање из канцеларије Секретара у петак, 10. марта од 9 часова.

• Алексић Јован (2019/0324):
5. Лекција – Дијагностика инфекција ГИТ-а
6. Лекција – Нове (“емергинг”) и претеће (“ре-емергинг”) болести. Импортоване болести.
7. Лекција – Дијагностика инфекција крви и инфекција повезаних са медицинским имплантатима
8. Лекција – Дијагностика инфекција коже
9. Лекција – Инфекције гениталног тракта и инфекције у трудноћи
10.Лекција – Дијагностика инфекција уринарног тракта
11.Лекција – Болничке инфекције
12.Лекција – Микробиолошка дијагностика инфекција имунокомпромитованих пацијената
13.Лекција – принципи тумачења резултата микробиолошких анализа

• Аћимовић Цвета (2018/0467):
5. Лекција – Дијагностика инфекција ГИТ-а
8. Лекција – Дијагностика инфекција коже
10.Лекција – Дијагностика инфекција уринарног тракта
11.Лекција – Болничке инфекције
13.Лекција – принципи тумачења резултата микробиолошких анализа

Колеге Вукојевић Илија (2018/517) и Шушљик-Ранковић Стефан (2014/0491) обавезно је да се у исто време јаве шефу Катедре за Микробиологију!