Патолошка физиологија – Обавештење о почетку и организацији наставе у шестом семестру академске 2022/2023. године

Распоред наставе из Патолошке физиологије за шести семестар академске 2022/2023. године можете погледати ОВДЕ.

Предавања из патолошке физиологије (иста тематска јединица) се одржавају у амфитеатру Института за патологију, др Суботића 1, понедељком, средом и петком за све студенте, независно од подгрупе.

Семинари из патолошке физиологије се одржавају у семинарској сали Института за патолошку физиологију, др Суботића 9, а термине у односу на подгрупу студента можете погледати ОВДЕ.

Вежбе из патолошке физиологије се одржавају у салама А и Б Института за патолошку физиологију, др Суботића 1, други спрат. Термине за вежбе у односу на подгрупу студента можете погледати ОВДЕ.