Обавештење о одржавању испита из Клиничке биохемије у јануарском испитном року школске 2019/2020. године

ВАЖНА НАПОМЕНА: Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године и који су оверили Клиничку биохемију.

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

За потврду испита студенти ОБАВЕЗНО морају са собом понети белу испитну пријаву и индекс и морају знати свој редни број на испитном списку.

Потврда испита из Клиничке биохемије је у УТОРАК, 21.01.2020. године од 10 до 12 часова на Институту за медицинску и клиничку биохемију у соби број 2 (високо приземље, лево).

ИСПИТ:

Испитни тест је у ЧЕТВРТАК, 23.01.2020. у 10 часова у амфитеатру Института за патологију и амфитеатру Института за хистофизиологију, према накнадном распореду.

О тачном времену и месту уписивања испита у индекс, студенти ће бити накнадно обавештени.

Катедра биохемије