Патолошка физиологија – Допуна обавештења о надокнади прве две недеље наставе за студенте који су уписали годину након ванредног октобарског испитног рока

Обавештавамо Вас да ће се надокнада прве две недеље наставе за студенте који су уписали годину након ванредног октобарског испитног рока, а који су спречени да присуствују надокнадама у уторак 22.11.2022. и 29.11.2022. године искључиво због редовних обавеза у настави на другим предметима одржати на крају семестра (обавештење о термину надокнаде биће накнадно истакнуто на сајту). Да би стекли право надокнаде на крају семестра, потребно је да наведени студенти пошаљу e-mail на адресу patofiziologija.potvrda@med.bg.ac.rs у коме ће навести име и презиме, број индекса, термин кад редовно имају вежбе, као и разлог због кога су спречени да присуствују надокнадама 22. и 29.11.2022. године.