Испитни тест из судске медицине – ванредни октобарски рок

Поштоване колегинице и колеге,

Испитни тест из судске медицине у овогодишњем ванредном октобарском року одржаће се у уторак 11. октобра у 8.00 часова у амфитеатру Института за анатомију.

На тест обавезно понети попуњену белу пријаву (молимо вас да у горњем десном углу пријаве напишете име наставника код којег полажете усмени испит).

За припрему теста користи се званични уџбеник из судске медицине. Тест се састоји из 20 питања и доноси 20 поена у укупном формирању оцене. Да би положио, студент мора тачно да одговори на 60% питања (12 питања). Студенти који положе тест стичу право на излазак на усмени део испита. Тест важи само у једном испитном року.

Прелиминарни термини усмених испита биће објављени након истека рока за потврду испита, у петак 7. октобра.

За сва додатна питања можете се обратити секретару Kатедре (aleksa.lekovic@med.bg.ac.rs).