Патолошка физиологија – Обавештење о почетку и организацији наставе у петом семестру академске 2022/2023. године

Подгрупе студената за наставу из патолошке физиологије можете преузети ОВДЕ.

Семинари из патолошке физиологије се одржавају у семинарској сали Института за патолошку физиологију, Др Суботића 9, док се вежбе из патолошке физиологије се одржавају у салама А и Б Института за патолошку физиологију, Др Суботића 1, други спрат. Термине за вежбе и семенаре у односу на подгрупу студента можете преузети ОВДЕ.

Предавања из патолошке физиологије (иста тематска јединица) се одржавају у амфитеатру Института за патологију, Др Суботића 1, понедељком, средом и петком за све студенте, независно од подгрупе.

Распоред наставе из Патолошке физиологије за пети семестар академске 2022/2023. године можете погледати ОВДЕ.