Обавештење за демонстраторе – Медицинка биохемија 2022/23

Узимајући у обзир да су неки од студената конкурисали и на другим предметима, обавештавају се колеге које се налазе на прелиминарној листи изабраних редовних демонстратора на Медицинској биохемији за школску 2022/23, да је неопходно да се изјасне да ли прихватају демонстратуру на предмету Медицинска биохемија са хемијом најкасније до четвртка 29.09.2022. до 14 часова путем e-maila  (e-mail слати на адресу janko.zekovic@med.bg.ac.rs). Уколико се студент негативно изјасни или се не изјасни до наведеног рока, сматраће се да је одустао од демонстратуре, а место демонстратора биће додељено првом следећем студенту на ранг листи. Коначна ранг листа демонстратора изаћи ће у четвртак, 29.09.2022. године после 15 часова.

Катедра биохемије