Патолошка физиологија – Потврда испита у октобарском испитном року

Универзитет у Београду
Медицински факултет
Институт за патолошку физиологију

ОБАВЕШТЕЊЕ о времену одржавања ОКТОБАРСКОГ ИСПИТНОГ РОКА за предмет Патолошка физиологија

Потврђивање испита вршиће се у канцеларији секретара Института за патолошку физиологију (Др Суботића 1, спрат II) у ПОНЕДЕЉАК, 12.09.2022. године, према следећој сатници:

9:00 – 10:30 часова – студенти који полажу испит код проф. др Татјане Радосављевић, доц. др Марије Станковић Станојевић, доц. др Марије Станојевић и доц. др Бојана Јоргаћевића

10:30 – 12:00 часова – студенти који полажу испит код проф. др Данијеле Вучевић, проф. др Силвиа Де Луке, проф. др Срђана Лопичића и проф. др Јелене Нешовић Остојић

12:00 – 13:30 часова – студенти који полажу испит код проф. др Снежане Жунић, проф. др Драга Ђорђевића, проф. др Јасне Тодоровић и проф. др Душана Младеновића.

Студентима ће након потврде изласка на испит бити доступне информације о месту и терминима полагања испита из Патолошке физиологије.

НАПОМЕНА СТУДЕНТИМА: Студенти су у обавези да при потврђивању испита донесу белу испитну пријаву, уредно и читко попуњену штампаним словима. Није неопходно да се потврда испита обави лично.

Студенти који благовремено у наведеном термину не потврде излазак на испит губе право на полагање испита у октобарском испитном року.

ШЕФ КАТЕДРЕ

Проф. др Јелена Нешовић Остојић