Патолошка физиологија – Важно обавештење за студенте који полажу усмени испит код проф. др Александра Трбовића

Будући да проф. др Александар Трбовић из оправданих разлога не може да испитује у септембарском испитном року, за студенте који имају положен практични део испита и који су добили термин за полагање усменог испита код проф. др Александра Трбовића, биће организовано извлачење новог испитивача у среду 31.08.2022. године у 9 часова у канцеларији секратра Института за патолошку физиологију (др Суботића 1, II спрат).

Студенти који су на испитном списку проф. др Александра Трбовића, а који тек треба да полажу практични део испита, извлачиће новог испитивача непосредно по успешном полагању практичног дела испита, такође у канцеларији секратра Института за патолошку физиологију (др Суботића 1, II спрат).