Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Клиничке биохемије у септембарском испитном року школске 2021/2022. године

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум. На курсу „Потврда испита 2021/2022“ треба одабрати 4. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за септембарски рок“ у оквиру предмета Клиничка биохемија. По предаји упитника потврдa испита је завршена. Упитник ће бити доступан у ПОНЕДЕЉАК, 22. 8. 2022. од 8 до 13 часова.

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се обрати директно мејлом на marija.jeremic@med.bg.ac.rs у истом термину. Мејл треба да садржи следеће:

Subject: Потврда испита – Клиничка биохемија – септембар

Текст мејла:

Овим путем потврђујем излазак на испитни тест из Клиничке биохемије у септембарском испитном року. Налазим се на листи испитивача (навести име и презиме испитивача) под редним бројем (навести редни број).

Име и презиме студента и број индекса.

ИСПИТ:

Испитни тест биће одржан у ПОНЕДЕЉАК, 29. 8. 2022. од 10 часова у амфитеатру Института за патологију.

О термину уписивања оцене у индекс студенти ће бити накнадно обавештени.

Катедра биохемије