ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ДАС УПИСАНЕ ШК. 2019/20. – “е-студент” налог

Обавештавамо Вас да сте у обавези да попуните електронски ШВ20 образац. Студенти који не попуне образац неће бити у могућности да се нађу на записнику за полагање испита који се пријављују електронским путем, а самим тим ни да полажу испит. Сви испити, осим четири дела Методологије научноистраживачког рада (Увод у научни рад, Написати, објавити, презентовати и вредновати научно дело, Информатика за истраживаче и изборног предмета који је одређен модулом) се пријављују електронским путем, преко е-студент налога.

Образац можете попунити преко линка:

Свим студентима су отворени налози за приступ студентским сервисима:

корисничко име:       ds19xххх (19- година уписа, хххх – број индекса на пример: ds195001)
лозинка:
ЈМБГ студента

Студенти који имају проблема приликом приступа студентским сервисима треба да се јаве у Центар за информационе и комуникационе технологије (ЦИКТ) на тел. 011/ 2685-893, приземље амфитеатра Силос.

Служба за НИР МФУБ