Полагање испитног теста и одбрана семинарског рада (есеја) из предмета “Хомеостатски системи” на ДАС смеру “Физиолошке науке” у јунском испитном року 2022.г.

Обавештавамо студенте докторских академских студија-смер Физиолошке науке да ће се полагање испитног теста и одбрана семинарског рада (есеја) из предмета “Хомеостатски системи” на ДАС смеру “Физиолошке науке” у јунском испитном року одржати у петак 17.06.2022.г., са почетком у 13 часова у библиотеци Института за медицинску физиологију “Рихард Буријан”.

Презентације и семинарске радове (есеје) послати најкасније 24 h пре изласка на испит на електронску адресу ко-руководиоца наставе, што ће значити потврђивање изласка на испит.

На испит понети индекс и испитну пријаву, а такође и заштитну епидемиолошку опрему.

Са поштовањем,

Проф. др Драган Ђурић,
Ко-руководилац предмета и Председник Програмског савета докторских студија-смер Физиолошке науке