Обавештење о јунском испитном року – Патологија

Потврда  испита из Патологије за јунски  рок ће се обавити електронским путем  на мејл секретара Института за патологију: patologija.sekretar@med.bg.ac.rs  Приликом слања мејла обавезно навести име и презиме студента, број индекса, име и презиме професора код кога полажу испит и свој редни број са засписника о полагању испита.

Испит се потврђује  према следећем  распореду:

30.05.2022.г.  до 14 часова
1.од 9-10:30 часова студент који су обнављали годину.

Ови студент морају да нагласе да ли имају положен практични испит  (важећи је практични испит положен у текућој школској години).

Такође је потребно  да ови  студенти  чији је картон остао код наставника или секретара, односно на Институту,  то обавезно нагласе у мејлу, а студенти чији је картон код њих, картон понесу на испит, а у мејлу нагласе да је картон код њих (обавезна ставка приликом потврде испита).
Картони који су остали код секретара или наставника биће достављени испитивачу.

2.од 11-11:30 часова I група

3.од 12-13:30 часова II група

31.05.2022.г. до 14 часова

1.од 9-10:30 часова III група

2.од 11-11:30 часова IV група

3.од 12-13:30 часова V група

Спискови по групама I  термини  полагања практичног испита биће истакнути на сајту Факултета  01.06.2022.г.

Термини за полагање усменог испита биће истакнуту након завршетка практичног испита.
Студенти на ОАС -сестринство који пријављују испит треба да нагласе да је у питању сестринство.