Обавештење – ДАС Физиолошке науке – Поремецај хомеостазе -НАСТАВА

ОБАВЕШТЕЊЕ О ИЗВОЂЕЊУ НАСТАВЕ ИЗ ОБАВЕЗНОГ ПРЕДМЕТА  „ПОРЕМЕЋАЈ ХОМЕОСТАЗЕ“ НА ДАС – СМЕР „ФИЗИОЛОШКЕ НАУКЕ” У ШКОЛСКОЈ 2021/22. год.

Поштовани докторанди,

Теоријска и практична настава из предмета „Поремећај хомеостазе” у школској 2021/22 год. ће се одвијати online на платформи Ретикулум, у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом. Настава почиње након завршетка предавања из обавезног предмета „Хомеостатски механизми“.

Снимци предавања (“BigBlueButton, BBB”) су постављени на платформи. Лабораторијске ротације ће се одвијати према договору и у складу са епидемиолошком ситуацијом. Након одслушаних предавања и обављених лабораторијских ротација приступате изради пројектног задатка (семинарски рад и есеј) и полагању завршног теста и о томе ћете бити на време обавештени.

Приступите Ретикулуму и уђите на курс ДАС – „Поремећај хомеостазе”.

Руководилац предмета – Поремећај хомеостазе,
Проф. др Татјана Радосављевић