Обавештење Катедре епидемиологије о мартовском испитном року

Поштовани студенти,

Мартовски испитни рок из Епидемиологије биће организован у периоду 14-18.3.2022. године.

Писмени испит из Епидемиологије инфективних болести биће организован 14.3.2022. у 16h у амфитеатру хистофизиологије.

Потврђивање изласка на испит из Епидемиологије као и излазак на колоквијум из Епидемиологије инфективних болести за мартовски рок је преко РЕТИКУЛУМА (у делу где су била предавања из Епидемиологије) 11.3.2022. године до 14h.

Студенти који су у претходним роковима положили Епидемиологију, такође преко платформе Ретикулум потврђују излазак на испит из Епидемиологије инфективних болести.

Само студенти који су положили Епидемиологију ранијих година, потврђују полагање писменог дела испита из Епидемиологије инфективних болести на мејл epidemiologija@med.bg.ac.rs .

Уколико студент не положи писмени испит из Епидемиологије инфективних болести, може да полаже усмени из Епидемиологије, а писмени део испита из Епидемиологије инфективних болести може да полаже у неком од наредних испитних рокова.

С поштовањем,

Шеф Катедре Епидемиологије